Allegro

Wysyłka

DHL
przelew 14 zł, pobranie 18 zł

przy zakupach powyżej 30kg lub 180cm prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny

       

O firmie

Firma SPORT STYL to nowoczesna hurtownia sprzętu sportowego i turystycznego prowadzona przez ludzi z pasją. Historia naszej firmy to historia  ludzi aktywnych: trenujących rożne dyscypliny sportu, spędzających wolny czas na wyprawach turystycznych. Od 1997 roku służymy naszą wiedzą i doświadczeniem Naszym Klientom. Cel zawsze był i jest ten sam - oferowany przez nas sprzęt musi być dostosowany do wymagań, potrzeb i możliwości naszych Klientów. Od początku swojej działalności firma SPORT STYL dba o jak najwyższą jakość oferowanych przez siebie towarów i świadczonych usług.

Jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem na Polskę firm:

LOAP – sprzęt outdoorowy: namioty, śpiwory, plecaki buty i odzież sportowa,

EVER FIGHT – sporty walki: rękawice bokserskie i MMA, kimona judo i karate, akcesoria.

 

Oferujemy także produkty pod własnym logo ICON , które zapewniają najwyższą jakość w najniższej cenie.

W swojej ofercie mamy kilka tysięcy produktów kilkuset czołowych producentów

Zaopatrujemy odbiorców z całej Polski. Współpracujemy z urzędami miast i gmin, klubami i stowarzyszeniami sportowymi, wojskiem, strażą pożarną i policją, szkołami, sklepami sportowymi  oraz agencjami reklamowymi.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, chętnie pomożemy dobrać sprzęt dostosowany do Państwa potrzeb. Nasi doświadczeni konsultanci chętnie doradzą i pomogą w wyborze produktów, dopasowując najbardziej optymalne rozwiązania do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

Większe partie towaru dowozimy własnym transportem lub wysyłamy korzystając z firm kurierskich. Realizujemy również zamówienia specjalne.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Pozdrawiamy.

 

SPORT STYL Aleksander Borowski

05-082 Blizne Łaszczyńskiego, ul. Fortowa 21

Tel. 22 7220223, 22 4252094

sportstyl@sportstyl.com.pl